The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

انیمیشن کارتونی

هنرمندانی که در عرصه تولید آثار تصویری کار می کند پس از دستیابی به  فیلمنامه ای  که با استفاده از آن بتوانند اثر خود را به خوبی پایه ریزی کنند ، در گام های بعدی به سمت اجرایی شدن آن اقدام می نمایند. در عرصه انیمیشن، تکنیک اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. چون بهترین فیلمنامه ها اگر با تکنیک مناسبی برای اجرا همراه نباشند، بدون تردید در برقراری ارتباط با مخاطب دچار مشکل می شوند. تصویرسازی انیمیشنی باید با موضوع مورد نظر هماهنگی زیادی داشته باشد و به عبارتی جنس تصویر با متن منطبق باشد، در غیر این صورت اثر خوبی ارایه نخواهد شد. شیوه تصویرسازی، ساخت موسیقی، صداگذاری، انتخاب بافت و رنگ ، طراحی محیط و کاراکترها و همچنین جزئیات مدلسازی آنها ، کارگردانی و تدوین بخش های مختلف امور فنی یک اثر انیمیشنی را تشکیل می دهد.

با بررسی اجمالی به تعداد آثار سه بعدی راه یافته به بخش انیمیشن جشنواره اسکار در سالهای گذشته متوجه می شویم انیمیشن سه بعدی براحتی جای خود را در میان مخاطبین و منتقدین باز کرده است . ناگفته پیداست که انیمیشن به عنوان یکی از انواع رسانه های بصری دارای تاثیری بسیارعمیق بر کودکان است و از اینرو به عنوان یک ابزار مهم درمفهوم جهانی شدن در حال ایفای نقش است . در ایران درسالهای اخیر این هنر- صنعت حرکت چشم گیری رو به جلو داشته است بصورتی که اکنون به طور همزمان چند اثر بلند سینمایی در استودیوهای مختلف در حال تولید می باشند.

استودیو هنرهای زیبا با بهره گیری از دانش فنی روز و با جذب هنرمندان چیره دست در عرصه هنر دیجیتال ، به همراه استفاده از توان پردازشی سیستمهای قدرتمند رندرفارم خود به سمت اجرای پروژه های انیمیشنی کارتونی حرکت کرده است.

چشم انداز این استودیو تولید 10 دقیقه انیمیشن در ماه با کیفیت نورپردازی GI و  با کیفیت متحرک سازی سطح ویدئویی می باشد.

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com