The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • شرکت شهرکهای صنعتی

  مدلسازی و انیمیشن از مرکز خدمات فناوری و کسب و کار
 • دانشگاه علوم پزشکی

  مدلسازی و انیمیشن از مرکز آموزشی درمانی ولی عصر (عج)
 • شرکت شهرکهای صنعتی

  مدلسازی و انیمیشن از مرکز خدمات فناوری و کسب و کار
 • دانشگاه علوم پزشکی

  مدلسازی و انیمیشن از مرکز آموزشی درمانی ولی عصر (عج)
 • شرکت شهرکهای صنعتی

  مدلسازی و انیمیشن از مرکز خدمات فناوری و کسب و کار

طراحی نما

نما در لغت از یک جنبه به معنای صورت ظاهری و آنچه که درمعرض دید و برابر چشم قراردارد می باشد و از جنبه دیگربه آنچه از سمت بیرون دیده شود و منظره خارجی بنا و عمارت گفته می شود.

نما در واقع ایجاد پوشش یک سطح صاف و تخت با مصالح مختلف نیست بلکه در نماسازی ساختمان باید به‌دنبال خلق یک کلیت هماهنگ با رعایت تناسب خوب پنجره ها، بازشوهای در، سایبان و محدوده سقف‌ها،‌ سازه عمودی و افقی، مصالح، رنگ، عناصر تزیینی و... باشد. پنجره‌ها همواره با دیگر عناصر دیوار، ‌سطوح باز و بسته، تیره وروشن، صاف و ناهموار را بوجود می آورند. با استفاده از تکرار دوره ای برخی عناصر همانند پنجره ها، می توانیم با دستیابی به ریتم ثابت و متحرک طرحی چشم نواز بوجود بیاوریم.

جداسازی عناصر افقی و عمودی تاثیر بسیار زیادی در نما دارد. تناسبات عناصر ساختمان لازم است با کل ابعاد ساختمان مطابقت داشته باشد.همچنین عناصری که سایه های خاصی بر روی نما ایجاد می کنند نیز باید به دقت خاصی طراحی شوند.

نکته دیگر این که با نمای ساختمانهای مجاور نیز هماهنگی وجود داشته باشد . اگر به نمای یک ساختمان بدون در نظر گرفتن نمای دیگر ساختمان‌های منطقه توجه شود، همگونی نمای شهری در مجموع از بین می‌رود. درحالی که بسیاری از سازندگان مسکن به ‌دلیل اینکه به‌دنبال فروش سریع و بازگشت سرمایه خود هستند، سعی در هر چه بیشتر مطرح کردن خود در محله مسکونی و نمایشی متمایز از بنای خود دارند و همین یکی از دلایل عمده ناهماهنگی نمای ساختمان‌ها در سطح شهرها می باشد.

مصالح مورد استفاده در رنگ، شکل، زبری و خشنی نمای ساختمان تاثیر می گذارد.با توجه به این که نمای ساختمان در مقابل عوامل جوی شدید قرار دارد، در انتخاب مصالح برای نماسازی، علاوه بر اینکه  باید عنصر زیبایی مورد نظر قرار گیرد همچنین باید دقت شود تا نمای ساخته شده در مقابل عوامل جوی به خوبی مقاوم باشد.

قبل از اجرای هر گونه پروژه ساختمانی با دیدن طرح سه بعدی آن، می توانید دید خوبی از نما و ظاهر نهایی آن داشته باشید.

کانون هنرهای زیبا با بهره گیری از دانش مهندسان آرشیتکت و هنر طراحان تیم سه بعدی خود  به شما در زیباتر ساختن نمای ساختمان یا سازمان مورد نظرتان یاری می رساند. بدیهی است در صورت داشتن یک طرح منظم مطابق با سلایق شما و ایده های تیم طراح، از هزینه های دوباره کاری جلوگیری می گردد.

از دیگر نکاتی که در طراحی های تیم ما در نظر گرفته می شوند می توان به اجرای آسان و مقرون به صرفه بودن نیز اشاره کرد.

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com