The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

انیمیشن صنعتی

انیمیشن صنعتی هنری نو در گستره دنيای صنعت است. همانطور که می دانید یکی از مهمترین نکات در تبلیغات برخورداری از ویژگی "متفاوت بودن" است (تفاوت از بعد مثبت آن) . اگر به اين نتيجه رسيده ايد كه دیگر بروشورها، كاتالوگها و تصاویر ثابت به تنهایی قادر به معرفی کامل عملكرد و ويژگيهای محصول و خدمات شما نيستند حتماً با ما تماس بگیرید.

با کمک استودیو هنرهای زیبا می توانید بعد دیگری به روشهای سنتی تبلیغات خود افزوده و از انیمیشن سه بعدی برای معرفی كامل محصولات و خدمات خود استفاده نمائيد.در این روش ما قادریم تمامی خصوصيات و جزييات محصول شما را با هر سطح از پيچيدگي توسط كامپيوتر بازتولید نمائيم.

درحقیقت استودیو هنرهای زیبا این توانایی را دارد تا در مورد هر آنچه شما در ذهن خود دارید مدل کامپیوتری ایجاد کرده و انیمیشن سه بعدی بسازد . به دیگر سخن، علاوه بر محصولات موجود ما می توانیم محصولاتی که هنوز به مرحله تولید نرسیده اند و به صورت طرح یا نقشه هستند را بسازیم.

در انیمیشن صنعتی عامل حرکت (بعد چهارم یعنی زمان ) نیز در معرفی محصول وخدمات شما بکار خواهد رفت تا اولاً با حرکات جذاب دوربین در حین تداوم زمان ومکان، تمامی زوایا  و ویژگیهای موضوع یا موضوعات مورد نظر نمایش داده شوند و ثانیاً در صورت لزوم مکانیزم های حرکتی و نحوه عملکرد اجزای متحرک محصولات شما به نمایش در بیایند.

علاوه بر قابلیت استفاده از تصاویر سه بعدی ایجاد شده توسط کانون هنرهای زیبا در تبلیغات چاپی، شما می توانید تصاویر متحرک ایجاد شده را در روشهای جدیدتر تبلیغات یعنی سی دی یا دی وی دی کاتالوگ و یا بصورت کلیپ ویدئویی بر روی وب سایتشرکت خود ارائه دهید.

یکی از مهمترین قابلیتهای انيميشن كامپيوتری به تصویر کشیدن ناممکن هاست زيرا با پیشرفت تکنولوژی در هر دو زمینه سخت افزاری و نرم افزاری تصاویر تولیدی با این تكنيك دیگر تصاویری تصنعي و ساختگی به نظر نمی رسند  بلکه آنچنان واقعگرایانه شده اند که دیگر به راحتي نميتوان آن را از تصاویر واقعی بازشناخت.

انیمیشن صنعتی

 

 

 

 

 

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com