The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

انیمیشن صنعتی

با توجه به اینکه تبلیغات از طریق رسانه جمعی همچون تلویزیون بسیار پر هزینه می باشد، تیزر مورد نظر باید دارای بیشترین جذابیت برای مخاطب هدف بوده و بتواند او را ترغیب به تماشای کامل تیزر نماید و در عین حال باید به بهترین نحو، هدف مورد نظر سفارش دهنده را به مخاطب منتقل کند.

 با توجه به هزینه های بسیار بالای ساخت یک تیزر، کانون هنرهای زیبا در ساخت تیزرهای انیمیشنی خود همانند دیگر تولید کنندگان این محصول روشهای بسیار دقیقی، از پایه ای ترین مراحل تا مرحله پخش و پس از آن، بکار می گیرد تا به هدف مورد نظر سفارش دهندگان که همانا افزایش میزان فروش کالا یا خدمات آنهاست، دست پیدا کند.

 مراحل ساخت تیزر انیمیشن در کانون هنرهای زیبا به ترتیب ذیل می باشد:

1-     ایده یابی:

در صورت وجود ایده و بررسی متخصصان کانون هنرهای زیبا بلافاصله به مرحله بعد راه پیدا می کند در غیر اینصورت از ابتدا برای یافتن ایده مناسب و بکر با برگزاری جلسات متوالی اتاق فکر مرحله ایده یابی شروع می شود. پس از طی این مرحله، از میان ایده های جذابی که برای تیزر گرد آوری شده است ، با بررسی دقیق فرض بر این است که پس از بررسی ها و مشورت با متخصصان بر اساس توان اجرا و شیوه اجرا یکی ازایده ها برای ساخت انتخاب می شود.

 2-     سناریوی تصویری :

در این مرحله با همکاری مشترک کارگردان هنری و طراحان Story Board ، مجموعه ای از تصاویر که در اصل سناریوی تصویری می باشند، برای تصویب نهایی به سفارش دهنده ارائه می گردند. درصورتی که طرح مورد تایید سفارش دهنده قرار بگیرد نوبت به ساخت تیزر می رسد. از این پس با توجه به توانمندیهای هنرمندان کانون هنرهای زیبا و امکان اجرای Script-to-Screen در این کانون زمانبندی پروژه مشخص شده و مرحله ساخت آغاز می گردد.

 3-     مرحله ساخت تیزر:

در این مرحله با توجه به سناریوی مورد نظر ابتدا کاراکتر یا کاراکترهای مورد نظر توسط تیم طراحان شخصیت اتود و پس از تایید و اجرای دستی در اختیار تیم مدلسازی سه بعدی قرار داده می شوند. همچنین محیط نیز پس از اجرای مفهومی برای مدلسازی به تیم مدلسازی سپرده می شوند. در مرحله بعد استخوان گذاری و متحرک سازی آغاز شده و پروژه وارد مرحله رندرسازی می گردد. تصاویر واقعگرایانه یا کارتونی حاصل از مرحله رندر برای تدوین و صدا گذاری در اختیار تیم پس از تولید قرار داده شده و کار نهایی برای پخش آماده می گردد.

4-     انتخاب زمان پخش :

زمان پخش مناسب تیزر به عوامل زیر بستگی دارد:

  • مخاطبان هدف با توجه به نوع کالا یا خدمت مورد تبلیغ ( از نظر سن،جنسیت و ...)
  • زمان پربیننده رسانه
  • شبکه ای که بیشترین بیننده را در بین مخاطبان هدف داشته باشد.
  • بودجه ای که شما می توانید بپردازید.

5-     تعیین میزان اثرگذاری:

پس از نمایش تیزر نوبت به بررسی میزان اثرگذاری آن بر روی مخاطبان می رسد. در این مرحله لازم است با تحقیقات پیمایشی درصد افرادی که در یک جامعه نمونه تیزر را مشاهده کرده اند و میزان اثر گذاری تیزر را مشخص کرد. این جامعه باید دارای تنوعی از مخاطبان با سنین مختلف و با گرایشها و تفاوتهای فردی باشد.

بررسی عکس العمل مخاطبان در مقابل تیزر پخش شده چه در زمان پخش و چه پس از پایان پخش، به شرکت ما کمک می کند تا متوجه شویم تیزر توسط چه تعداد از مخاطبان دیده شده و میزان اثر گذاری آن تا چه اندازه است. یکی دیگر از مهمترین روشهای بررسی اثرگذاری تیزر، بررسی میزان افزایش فروش کالا یا خدمات مورد تبلیغ است.

نکات بدست آمده از این تحقیق به ما به عنوان مشاور شما کمک می کند تا دربرنامه ریزی های تبلیغاتی آینده بهتر بتوانیم تصمیم گیری کنیم.

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com