The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

اگر شما در صفحه اول نتایج موتورهای جستجوی گوگل و بینگ نباشید
بیش از شصت درصد کاربران اینترنت شما را پیدا نخواهند کرد!

هدف بسیاری از افراد و شرکتها از طراحی وب سایت معرفی بهتر خدمات و محصولات آنها در جهت افزایش مشتریانشان می باشد، به عبارت دیگر هدف اصلی طراحی سایت ایجاد روشی نوین در جهت بهبود وضعیت کسب و کار است. از اینرو اگر در طراحی وب سایت تنها به طراحی گرافیکی زیبا و خیره کننده پرداخته شود در نهایت هدف اصلی طراحی سایت در نظر گرفته نشده و بازدید کننده ای نخواهد داشت.

سئو راه حل این مسئله است.

سئو سرواژه کلمات بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد به عبارت دیگر سئو بهینه سازی وب سایت جهت قرار گرفتن در رتبه‌های بالاتر نتایج موتورهای جستجو می‌باشد.

در اغلب موارد اگر گرافیک جذاب و مناسبی در طراحی وب سایت به کار گرفته شده باشد، سئو موفقیت آن وب سایت را تضمین خواهد نمود. زیرا موفق ترین وب سایت ها در حوزه بازاریابی اینترنتی (Internet Marketing) سایت هایی هستند که برای موتورهای جستجو معروف بهتر بهینه سازی شده و رتبه (Ranking) بالاتری از موتورهای جستجو کسب نموده باشند.
seo-stands-for

اکنون می توانیم نگاهی خلاصه به جدول تناوبی شاخص های موفقیت سئو که توسط شرکت searchengineland ساخته شده است بیاندازیم.

Periodic-Table-of-SEO

از نظر ما ماهیت اثربخشی یک وب سایت در مطلب زیر خلاصه می شود:

"اینکه تا چه حد یک سایت توانسته است به اهداف سایت یا مالکین سایت با هدف گیری صحیح مخاطبین و با ارائه یک تجربه عالی دستیابی پیدا کند"

با دانستن این مطلب در اختیار داشتن امتیاز بالا در موتورهای جستجو با اجرای دقیق سئو دیگر یک گزینه انتخابی نیست بلکه کاملاً حیاتی می باشد. سئو دانش رعایت مجموعه ای از قوانین است که تمام افرادی که با یک کسب و کار آنلاین مرتبط هستند باید با آن آشنا بوده و تمامی اصول آنرا برای بهبود اعتبار سایت خود به کار گیرند. سئو رقابتی میان طراحان و توسعه دهندگان وب، رقبای شرکت و استراتژیهای آنها می باشد و داوران این رقابت موتورهای جستجو هستند. هر سایتی که در این رقابت امتیاز بیشتری کسب کند برنده فعلی مسابقه خواهد بود. رقابتی با شرایط متغیر و بعضاً ناشناخته. رقابت در سئو خط پایانی ندارد، بنابراین حتی اگر در طول رقابت از رقیبانتان جلو افتاده باشید همچنان باید با سرعت رقابت را ادامه دهید. جالب اینجاست که ممکن است رقبای مختلفی با استراتژیهای متفاوت در سرواژه های متفاوت داشته باشید. پس همیشه یک استراتژی ثابت کارایی لازم را ندارد اما همیشه یک استراتژی کلی را در ذهن داشته باشید:

"محتوای مفید و جذاب - ساختار خوب - سرعت مناسب"

هزینه انجام سئوی پایه برای وب سایت تک زبانه شامل انجام موارد ذیل برابر با هشت میلیون تومان می باشد:

  • عنوان بندی مناسب و مرتبط هر صفحه
  • اضافه کردن متاتگ توصیفی برای هر صفحه
  • اضافه کردن هدینگ های دقیق در هر صفحه
  • تصحیح محتوای صفحات در جهت مرتبط شدن هرچه بیشتر مطالب با کلمات کلیدی
  • معرفی سایت به دو سرچ انجین گوگل
  • ساخت سایت مپ و معرفی آن به سرچ انجین گوگل
  • رعایت اصول لینک داخلی سایت
  • ایجاد لینک های تاثیر گذار در صفحه اول

در صورت تمایل امکان عقد قراردادهای جداگانه در خصوص تولید محتوای جذاب جهت بالا بردن اثرگذاری سایت روی مخاطبان و ایجاد ترافیک حقیقی که یکی از مهمترین عوامل در رنکینگ سرچ انجین ها می باشد وجود دارد.

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com